Vakıf Bankası İletişim Bilgileri

Vakıf Bankası İletişim Bilgileri
22 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Vakıf Bankası İletişim Bilgileri

Kuruluşundan bu yana ülkemizin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine katkı sağlayan Vakıf Bankası; çalışanlar, müşteriler ve hissedarlarını sürekli arttırma misyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Vakıf kültüründen aldığı güçle bünyesinde bulunan varlık ve değerleri, verimli ve etkin bir şekilde yöneterek hareket etmektedir. KOBİ, ticari, tarım bankacılığı, kurumsal, bireysel ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Sadece bir alanda değil, belirtilen tüm alanlarda uzmanlaşmış finans kurumlarından biridir. Vakıf Bankası iletişim bilgileri ve müşteri danışma hattı numaraları alt başlıklarda yer almaktadır.

Vakıf Bankası Çalışma Saatleri

Çalışan sayısını optimum düzeyde tutan Vakıf Bankası teknolojiye ayak uydurarak, şubeler haricinde dijital bankacılık kanallarını da faaliyete geçirmiştir. Bu kanallar üzerinden birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz ancak kimlik doğrulama gerektiren bazı işlemleri, yalnızca iş günlerinde ve Vakıf bankası çalışma saatleri aralığında şubelerden yapabilirsiniz.

Sabah: 09:00 – 12:30

Öğle Arası: 12:30 – 13:30

Öğleden Sonra: 13:30 – 17:00

Vakıf Bankası İletişim Bilgileri

Her türlü soru ve talepleriniz için kurumun iletişim formunu doldurabilir, çağrı merkezini arayabilir ya da Genel Müdürlük adresine yazılı olarak beyanda bulunabilirsiniz. İç ve dış ticaretin finansmanında öncülük yapan Vakıf Bankası, temel bankacılığa ilişkin ürün ve hizmetlerin yanı sıra sermaye piyasası ve yatırım bankacılığı faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Bankanın Genel Müdürlüğü: Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 59 34415 Kağıthane / İstanbul

İletişim Formu: https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=608

Telefon Numarası: 0 212 398 15 15

Kayıtlı E-Posta (KEP) Adresi: vakifbank@hs01.kep.tr

İnternet Sitesi: www.vakifbank.com.tr

Vakıf Bankası Müşteri Hizmetleri

Yenilenen Vakıf bankası müşteri hizmetleri ile anında güvenilir ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Kurumun çağrı merkezindeki sistemleri 7/24 çalışmaktadır. Tek tuşla müşteri danışmanlarımıza ulaşabilir ve talimatlarınız doğrultusunda işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Vakıf Bankası Telefon Bankacılığı: 0850 222 0724

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git