QNB Finansbank İletişim Bilgileri

QNB Finansbank İletişim Bilgileri
22 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 110 kez okundu.

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

1987’de kurulan Finansbank, sektöre bakış açısıyla o dönemde faaliyete geçirilen diğer kurumlardan ayrışmaktadır. Akıllı bankacılığın uygulandığı bir başarı öyküsüne sahiptir. 4 milyon Dolar ödenmiş sermayeyle kurulan banka, ülkemizde halka açılan ilk özel finans kurumudur. Hisselerinin 1990 tarihinde Borsa İstanbul (eski adı ile İMKB)’de işlem görmeye başlaması ile sektöründe örnek oluşturmuştur. Aynı yıl İsviçre'de faaliyetlerini sürdürmekte olan Privatbank Geneve S.A.'yı satın alarak, ismini FB Suisse S.A. olarak değiştirmiştir. Hemen ardından Hollanda, Romanya ve Rusya’da da bankanın şubeleri açılmaya başlamıştır. Ekim 2016 tarihinde kurumun ismi değiştirilerek, yeni adıyla birlikte QNB Finansbank iletişim bilgileri halka duyurulmuştur.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

Bankanın adındaki değişiklik, mesai saatlerine yansıdı mı diye merak eden müşteriler için güncel QNB Finansbank çalışma saatleri aşağıda yer almaktadır.

Sabah: 09:00 – 12:30

Öğle Arası: 12:30 – 13:30

Öğleden Sonra: 13:30 – 17:00

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

Bankacılık sektöründe fark yaratmak, yenilikçi hizmetler sunabilmek ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler oluşturabilmek amacıyla kurulan QNB Finansbank, birçok farklı alanda değerli ödüller kazanmıştır. Kurum, Türk bankacılık sektörü adına önemli başarılara imza atmayı sürdürebilmek için müşterilerinin fikirlerini önemsemektedir…

Bankanın Genel Müdürlüğü: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli / İstanbul

İletişim Formu: https://www.qnbfinansbank.com/sikayetim-var/default.aspx?FBAS_BY

Kayıtlı E-Posta (KEP) Adresi: qnbfinansbank@hs05.kep.tr

Telefon Numarası: 0212 318 50 00

İnternet Sitesi: www.qnbfinansbank.com

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank ismi ile kurumun yapısı yeniden şekillendirilmiş ve yeni yapıda müşteri segmentasyonu kapsamında bireylere ayrıcalıklı hizmet ve ürünler sunmak daha da önem kazanmıştır. Özellikle QNB Finansbank müşteri hizmetleri alanında, müşteri odaklı kaliteli hizmet verilmesi için tüm altyapılar geliştirilmiştir.

Telefon Bankacılığı: 0850 222 0 900

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git