Litecoin Yatırımı, Geleceği ve Fiyatı

Litecoin Yatırımı, Geleceği ve Fiyatı
22 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 261 kez okundu.

Litecoin Yatırımı, Geleceği ve Fiyatı

Litecoin yatırımı yapmak isteyenler bu paranın geleceğini ve şu anki mevcut değerini merak etmektedirler. Bu proje ilk oluşturulduğu zamanlarda geliştiricileri ve yapımcıları gizli tutulmuştu. Belirli bir zaman sonra projenin Charlie Lee tarafından hayata geçirildiği açıklandı. Aynı yıl içerisinde Litecoin değerlenmeye başladı. Ancak basında yer alan haberlerin olumsuzluğu ve diğer etkenler nedeniyle BTC aniden düşüşe geçince, LTC’de nasibini aldı. Bu yıl ise yatırımcısına % 1500 değer kazandıran Litecoin geleceği ve fiyatı ile yeniden gündeme geldi.

Litecoin Fiyatı

1 LTC şuan için 366.63 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Dolar bazında hesaplama yaptığımızda ise 1 Litecoin, 95.07 Dolara eşittir. Ancak paritelerin her dakika güncellendiğini unutmayınız ve piyasadaki en güncel döviz kuru seviyelerini öğrenmek için anlık sorgu yapınız.

Litecoin Geleceği

Uzun zamandır Litecoin fiyatı ile paritelerdeki değişimleri gözlemleyen uzmanlar, LTC için “Bu bir fırsat olabilir!” diyorlar. Bitcoin’den 4 kat daha hızlı olan LTC, aynı zamanda Bitcoin’e göre çifte saldırılara karşı daha güçlü bir kripto paradır. hem verdiği güven, hem de işlem hacmi nedeniyle Litecoin’e yatırım yapmak isteyenler, bu para biriminin gelecekteki fiyat tahminlerini merak etmektedirler. Uzmanlar net bir fiyat seviyesi belirtmeseler de, BTC’nin rekor üstüne rekor kırması ve aşırı yükselerek inanılmaz seviyelere gelmesinden dolayı Litecoin’in iyi bir tercih olabileceğini belirtiyorlar. Bu öngörü, tamamen yapılan analiz sonucunda uzmanların elde ettiği veriler ışığında yayımlanmıştır. Bu nedenle yatırım tavsiye değildir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git