Kredi Kartıyla Ethereum Satın Alma

Kredi Kartıyla Ethereum Satın Alma
9 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 171 kez okundu.

Kredi Kartıyla Ethereum Satın Alma

Borsaya çıkmadan önce sayıca büyük bir topluluk tarafından desteklenen Ethereum, yavaş fakat sağlam temellerle piyasadaki yerini aldı. Bu büyümenin ardından çeşitli borsalarda işlem görmeye başladı ve yatırımcısının yüksek miktarlarda kâr etmesini sağladı. ETH cüzdan adı verilen walletler ise sistemin henüz yeni olmasından kaynaklı BTC’ye göre biraz daha kısıtlanmış uygulamalar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle kredi kartıyla Ethereum satın almak isteyenler için işlem adımları alt başlıklarda sıraladık.

Ethereum Nasıl Satın Alınır?

Ethereum almak için Cex.io, Coinhouse ve Coinbase’yi kullanabilirsiniz. Cex.io ülkemizde aktif bir şekilde kullanılmaktadır ancak kredi kartı bilgilerinizi vermeden önce sistemin politikalarını dikkatli incelemenizi ve güvenilirliğini tartmanızı öneririz. Bu borsadaki tüm ücretler, döviz kuruna göre hesaplanmaktadır. Buna bağlı olarak da ücretler, diğer borsalara nazaran yüksek görünmektedir. Hesap açılışından sonra ödeme yöntemlerinize kredi kartınızı ya da dilerseniz banka kartınızı ekleyebiliyorsunuz.

Coinbase Üzerinden Ethereum Alma

Türkiye’de henüz aktif olmayan bir borsadır ancak ETH satın almak için en ucuz yoldur. Hesap açma işlemlerinizi tamamladıktan sonra Cex.io’da olduğu gibi kredi kartı ile ödeme seçeneğini aktifleştirebiliyorsunuz. Bu iki siteye alternatif olarak Coinhouse bulunmaktadır. özellikle Euro Bölgesi’nde yaşayanlar için iyi bir seçenek diyebiliriz. Çünkü şirket Fransa’da hizmet vermeye başladı ve giderek Avrupa’nın tüm ülkelerine yayıldı. Kripto paralar içerisinde Ethereum ve Bitcoin’in komisyonculuğunu yapmaktadır. Ödeme seçeneklerinde de bankamatik kartı ile kredi kartı yer almaktadır.

Etiketler:

Kredi Kartıyla Ethereum Satın Alma Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. Yasemin dedi ki:

  Kredi kartıyla ethereum satın almayı bir türlü beceremedim, önerebileceğiniz bir site var mı? Bir de Coinbase üzerinden ethereumu ucuz alabileceğimizi belirtmişsiniz, bunu nasıl gerçekleştirebiliriz

  1. KrediBilgi KrediBilgi dedi ki:

   Merhaba Yasemin Hanım, Cex.io, Coinhouse, BTCTürk ve Coinbase’yi kullanabilirsiniz. Satın alma işlemi için ilgili sayfaların, SSS veya destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

 2. Muhammed Ali dedi ki:

  Merhaba, kredi kartıyla ethereum satın alacağım, makalenizi baştan sona okudum Cex.io sitesini tavsiye ediyor musunuz? Ne kadar güvenilirdir acaba bilgi verir misiniz

  1. KrediBilgi KrediBilgi dedi ki:

   Merhaba Muhammed Bey, Cex.io, Coinhouse, BTCTürk ve Coinbase’yi kullanabilirsiniz. Çoğu kullanıcı tarafından tavsiye edilmektedir. Ek olarak, mağdur olmamanız için, lütfen ilgili sitelerin kullanıcı sözleşmeleri ve şartlarını okuyarak işlem yapınız.

 3. Tolisso dedi ki:

  Alım gücümüz şuan ethereumu kapsıyor, uzmanlara göre önüde açık kısa vadede iyi bir getirisi olacaktır muhakkak. Benim öğrenmek istediğim kredi kartıyla ethereum satın alırken maksimum işlem limiti nedir? Limitim 5k olduğunu farzedelim, 5k değerinde ethereumu kredi kartıylasatın alabilir miyim?

  1. KrediBilgi KrediBilgi dedi ki:

   Merhaba Tolisso, kredi kartıyla ethereum satın almak için belirli bir alt veya üst limit bulunmamaktadır. Bankanızın size sağladığı limiti geçmediğiniz sürece, dilediğiniz kadar alım yapabilirsiniz.

 4. Diyar Tur dedi ki:

  Kredi kartıyla ethereum satın almak istiyorum ama fazla komisyon ödemek istemiyorum. Fazla komisyon almayan ethereum siteleri hangileridir? teşekkürler.

  1. KrediBilgi KrediBilgi dedi ki:

   Merhaba Diyar Bey, Cex.io, Coinhouse, BTCTürk ve Coinbase’yi kullanabilirsiniz. Bu sitelerin Kullanıcı ve hizmet sözleşmeleri bölümünden komisyon oranlarını inceleyerek size uygun olanı seçebilirsiniz.

Sayfa başına git