Dash Coin Ne Kadar?

Dash Coin Ne Kadar?
11 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Dash Coin Ne Kadar?

Dash, her ne kadar Bitcoin altyapısına dayalı olsa da, Masternode’lar farklıyla Bitcoin’den ayrışmaktadır. BTC node’larından daha güçlü olan Masternode’lar sayesinde Darkcoin (yeni ismi ile Dash) hızla büyüdü. Söz konusu büyümenin temelinde, iki katmanlı oluşundan dolayı BTC’lere eklenemeyen özelliklerin eklenebildiği Masternode’lar vardı ancak birtakım etkenlerden yola çıkarak isim değişikliğine gidildi. Geliştirici Evan Duffield, yeni ismin Dash (Digital Cash) olmasına karar verdi. yaşanan bu gelişmenin ardından Dash Coin ne kadar oldu merak ediliyor.

Dash Coin Fiyatı

Her yeni özelliğin merkezsizleşebileceği ifade edilen bu para birimi şu aralar 1.009,16 dolar seviyelerinde. Dash Coin fiyatı ile ilgili yaşanan gelişmeleri incelediğimizde ise son bir haftada % 1.63 değer kazandığını gözlemliyoruz. Ay bazında fiyat analizini merak edenlere de, % 151.72 yükselerek, Kasım ayı boyunca yatırımcılarına kazandırdığını söyleyebiliriz. Peki, bu yükseliş trendi devam eder mi? Digital Cash yatırım aracı olarak tercih edilmeli mi?

Masternode’lar sayesinde Dash’a şuana kadar işlemlerde hızlılık ve bütçe yönetimi gibi önemli özellikler eklendir. Belirtilen özellikler ve gelecek zamanda eklenebilecek işlevsellikler göz önünde bulundurulduğunda, BTC’nin yerine geçerek geleceğin parası olma potansiyeli taşıdığı öngörülüyor. Ancak yatırım aracı olarak Digital Cash’i tercih edip etmemek tamamen sizin verebileceğiniz bir karar. Yalnızca hiçbir sitede coin tutmamanızı, satın aldığınız kripto paraları kişisel cüzdanlarınız da saklamanızı önerebiliriz. Yatırımlarınızın güvenliği için bu unsur önem arz etmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git