Cardano Fiyatı Ne Kadar?

Cardano Fiyatı Ne Kadar?
11 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Cardano Fiyatı Ne Kadar?

Farklı gruplar ya da kişiler tarafından her gün yeni bir blockchain çıkarılıyor. Hepsi de, en iyi transferi kendilerinin gerçekleştirdiklerini ifade ediyorlar. Buna bağlı olarak da kullanıcılarına, değişik avantajlar sunuyorlar. Ancak bazı kişiler, bu sistemlere sadece yatırım gözüyle bakmakta ve transfer kısmıyla ilgilenmemektedir. Bu nedenle iki farklı amacın ortak noktası olan Cardano ne kadar sorusunu alt başlıklar halinde inceledik…

Cardano’nun Yükselişi

Bittrex borsasında işlem gören Cardano, dünyanın önde gelen mühendisleri ve akademisyenlerinden oluşan küresel bir ekip tarafından tasarlandı. Bankacılık ve havacılık gibi kritik önem taşıyan sistemlere uygulanan bilimsel titizlik ile geliştirildiği de vurgulandı. Ayrıca piyasa değerine göre en iyi alt coinler listesinde yer alıyor. Tüm bu sebeplerden dolayı dünyanın her yerinde popülaritesi daha yüksek olan borsalarda da ticareti yapılması bekleniyor. Peki, bu para birimi şimdilik hangi seviyelerde seyrediyor? Yatırımcısına ne kadar kazandırıyor?

Cardano Fiyatı

Mining yapılamayan kripto para birimi olma özelliğiyle tanınan Cardano (ADA), 26 Kasım’dan bu yana yükseliş trendine girdi. Son üç aylık çizelgeyi incelediğimizde de, TL bazında % 499,61 oranında değer kazandığını görüyoruz. Bu da şu anlama gelmektedir: 3 ay önce 1.000 Türk Lirası ile ADA almış olsaydınız, şu anda paranızın değeri 5.996 TL olacaktı. Cardano fiyatı için anlık olarak 0,64 Dolar seviyelerinde seyrettiğini söyleyebiliriz. Bittrex piyasasındaki ADA/BTC ise 0.0000478 dolardan işlem görmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git